Honda NC 750X 2014

Do sprzedania Honda NC 750 X sprowadzona z Niemiec.
Motocykl Który świetnie sprawdzi się w jeździe miejskiej jak również w trasie. Pierwsza rejestracja na terenie Niemiec to 02.07.2014. Przebieg to jedyne 16300 km – jest to potwierdzone stosownymi dokumentami (niemiecki TUV). Stan motocykla doskonale odzwierciedla jego niski przebieg oraz niemieckie podejście do obsługi i użytkowania pojazdów.
Od strony wizualnej nie ma praktycznie żadnych mankamentów.
Stan elementów eksploatacyjnych takich jak tarcze hamulcowe, zestaw napędowy czy łożyska nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń.
Moto jest wyposażone w komplet kufrów Givi oraz gniazdo zapalniczki. Przed zakupem motocykl został poddany laserowemu pomiarowi osiowości – pomiar nie wykazał odchyłek. Motocykl nie był poddawany żadnym modyfikacjom – wszystkie elementy oryginalne.

Po przyjeździe do Polski motocykl przeszedł przegląd w naszym
serwisie – jest teraz gotowy do drogi w nadchodzącym sezonie.

Co ważne – kupując u Nas, otrzymujesz fakturę VAT-marża na pełną kwotę zakupu, na której znajduje się wpis o przebiegu motocykla oraz jego prawidłowej geometrii, komplet pozostałych, niezbędnych do rejestracji dokumentów (tłumaczenia, przegląd itd.), oraz dwa komplety kluczyków do motocykla i kufra. Całkowity koszt rejestracji to niecałe 200 zł.
Na motocykle zakupione u nas udzielamy 6-miesięcznej gwarancji
Cena 22 500 zł