Suzuki DL 650 2008

Do sprzedania Suzuki DL650 V-Strom sprowadzony z Niemiec.
Motocykl uniwersalny, na każdą okazję, który swoje zalety pokazuje na naszym rynku od wielu lat. Pierwsza rejestracja na terenie Niemiec to 29.02.2008. Suzi przejechało 58000 km – jest to potwierdzone stosownymi dokumentami (niemiecki TUV). motocykl od strony wizualnej nie ma praktycznie żadnych mankamentów. Stan elementów eksploatacyjnych takich jak tarcze hamulcowe, zestaw napędowy czy łożyska nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń.Moto jest wyposażone w układ ABS, grzane manetki,kufer centralny, tankbag, deflektor szyby przedniej oraz gniazdo zapalniczki. Przed zakupem motocykl został poddany laserowemu pomiarowi osiowości – pomiar nie wykazał odchyłek. obecnie na.
Motocykl nie był poddawany żadnym modyfikacjom – wszystkie elementy oryginalne.

Po przyjeździe do Polski motocykl przeszedł przegląd w naszym serwisie zostały wymienione płyny(olej silnikowy,płyn hamulcowy), filtr powietrza – jest teraz gotowy do drogi w nadchodzącym sezonie.

Co ważne – kupując u Nas, otrzymujesz fakturę VAT-marża na pełną kwotę zakupu, na której znajduje się wpis o przebiegu motocykla oraz jego prawidłowej geometrii, komplet pozostałych, niezbędnych do rejestracji dokumentów (tłumaczenia, przegląd itd.), oraz dwa komplety kluczyków do motocykla i kufra. Całkowity koszt rejestracji to niecałe 200 zł.
Na motocykle zakupione u nas udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.
Cena 16 700 zł.