Suzuki DL 650 V-Strom 2004 SPRZEDANY

 

Dziś do sprzedania Suzuki DL650 V-Strom sprowadzony z Niemiec. Motocykl uniwersalny, na każdą okazję, który swoje zalety pokazuje na naszym rynku od wielu lat. Pierwsza rejestracja na terenie Niemiec to 19.11.2003. Właścicielem motocykla do 17.01.2005r był salon Suzuki Modelowo jest to rok 2004 r Od tego czasu w Niemczech Suzi przejechało jedynie 30000 km – jest to potwierdzone stosownymi dokumentami (niemiecki TUV). Stan motocykla doskonale odzwierciedla jego niski przebieg oraz niemieckie podejście do obsługi i użytkowania pojazdów . Od strony wizualnej nie ma praktycznie żadnych mankamentów. Stan elementów eksploatacyjnych takich jak tarcze hamulcowe, zestaw napędowy czy łożyska nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Dodatkowe wyposażenie w postaci osłon rąk oraz kanapy żelowej firmy Bagster na pewno wpłyną pozytywnie na komfort jazdy. Przed zakupem motocykl został poddany laserowemu pomiarowi osiowości – pomiar nie wykazał odchyłek. Suzuki stoi obecnie na nowych oponach . Motocykl nie był poddawany żadnym modyfikacjom – wszystkie elementy oryginalne. 

Po przyjeździe do Polski motocykl przeszedł przegląd w naszym serwisie – jest teraz gotowy do drogi w nadchodzącym sezonie.

Co ważne – kupując u Nas, otrzymujesz fakturę VAT-marża na pełną kwotę zakupu, na której znajduje się wpis o przebiegu motocykla oraz jego prawidłowej geometrii, komplet pozostałych, niezbędnych do rejestracji dokumentów (tłumaczenia, przegląd itd.), oraz dwa komplety kluczyków do motocykla i kufra. Całkowity koszt rejestracji to niecałe 200 zł. Na motocykle zakupione u nas udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Istnieje również możliwość doposażenia motocykla w komplet akcesoriów takich jak gmole, gniazdo 12V czy kufry boczne.

 

Cena –12400 zł adekwatna do stanu motocykla. Zapraszamy do oględzin w naszym serwisie. Gwarantujemy – rozczarowania nie będzie.