Suzuki DL650 V-Strom 2004 SPRZEDANY

 

 

Suzuki DL650 V-Strom sprowadzony z Niemiec. Motocykl uniwersalny, na każdą okazję, który swoje zalety pokazuje na naszym rynku od wielu lat. Nasz egzemplarz jest wyprodukowany w 2004 roku. Od tego czasu właściciel w Niemczech przejechał nim jedynie 20537 km – jest to potwierdzone stosownymi dokumentami (niemiecki TUV). Stan motocykla doskonale odzwierciedla jego niski przebieg oraz niemieckie podejście do obsługi i użytkowania pojazdów – motocykl wygląda praktycznie jak nowy. Od strony wizualnej nie ma praktycznie żadnych mankamentów. Stan elementów eksploatacyjnych takich jak tarcze hamulcowe, zestaw napędowy czy łożyska nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Przed zakupem motocykl został poddany laserowemu pomiarowi osiowości – pomiar nie wykazał odchyłek. Suzuki stoi obecnie na praktycznie nowych oponach Pirelli Scorpion Trail. Motocykl nie był poddawany żadnym modyfikacjom – wszystkie elementy oryginalne. Dodatkowym wyposażeniem jest kufer centralny, który nowy nabywca dostanie w cenie.

Po przyjeździe do Polski motocykl przeszedł przegląd w naszym serwisie – jest teraz gotowy do drogi w nadchodzącym sezonie.

Co ważne – kupując u Nas, otrzymujesz fakturę VAT-marża na pełną kwotę zakupu, na której znajduje się wpis o przebiegu motocykla oraz jego prawidłowej geometrii, komplet pozostałych, niezbędnych do rejestracji dokumentów (tłumaczenia, przegląd itd.), oraz dwa komplety kluczyków do motocykla i kufra. Całkowity koszt rejestracji to niecałe 200 zł. Na motocykle zakupione u nas udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Istnieje również możliwość doposażenia motocykla w komplet akcesoriów takich jak gmole, gniazdo 12V czy kufry boczne.

Cena – 14 900 zł adekwatna do stanu motocykla. Zapraszamy do oględzin w naszym serwisie. Gwarantujemy – rozczarowania nie będzie.