Yamaha FZ6 Fazer 2005 SPRZEDANY

 

 

Dziś do sprzedania Yamaha FZ6 Fazer sprowadzona z Niemiec. Motocykl uniwersalny, na każdą okazję, który dzięki dodatkowemu wyposażeniu sprawdzi się idealnie jako lekki i zwinny turysta. Rok produkcji motocykla 2005. Aktualny przebieg to 38 176 km – jest to potwierdzone stosownymi dokumentami (TUV). Stan motocykla można określić jako typowo niemiecki – czysty, zadbany egzemplarz, bez uszkodzeń lub śladów zaniedbania serwisu. Wizualnie bez mankamentów – jedynie niewielkie, naturalne ślady użytkowania. Stan elementów eksploatacyjnych takich jak tarcze hamulcowe, zestaw napędowy czy łożyska nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Przed zakupem osiowość motocykla została sprawdzona przyrządem laserowym – pomiar nie wykazał żadnych odchyłek – geometria motocykla jest prawidłowa. Yamaha nie była poddawana żadnym modyfikacjom (oryginalny wydech, kanapa, kierownica). Motocykl stoi na oponach Michelin Pilot Road 3 z zapasem bieżnika. Dodatkowym atutem jest jej wyposażenie, pozwalające na wykorzystanie jej do dalszych podróży w skład którego wchodzą:

– Komplet 3 kufrów firmy Moto Detail (kufer centralny dodatkowo wyposażony w oparcie pasażera Kappa)
– Podgrzewane manetki firmy Hot Grip
– Gniazdo 12V
– Akcesoryjne klamki firmy LSL
– Pokrowiec na motocykl

Po przyjeździe do Polski motocykl przeszedł przegląd w naszym serwisie – jest teraz gotowy do drogi w nadchodzącym sezonie.

Co ważne – kupując u Nas, otrzymujesz fakturę VAT-marża na pełną kwotę zakupu, na której znajduje się wpis o przebiegu motocykla oraz jego prawidłowej geometrii, komplet pozostałych, niezbędnych do rejestracji dokumentów (tłumaczenia, przegląd itd.), oraz trzy komplety kluczyków do motocykla i kufra (w tym czerwony kluczyk serwisowy). Całkowity koszt rejestracji to niecałe 200 zł. Na motocykle zakupione u nas udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Istnieje również możliwość doposażenia motocykla w komplet akcesoriów takich jak crash-pady czy wyższa, turystyczna szyba.

Cena – 12 500 zł adekwatna do stanu motocykla. Zapraszamy do oględzin w naszym serwisie. Gwarantujemy – rozczarowania nie będzie.