Yamaha FZ6 Fazer ABS 2006

Dziś do sprzedania wyjątkowa Yamaha FZ6 Fazer sprowadzona z Niemiec. Motocykl zdolny sprawdzić się w większości sytuacji na drodze. O wyjątkowości tego egzemplarza świadczą dwie rzeczy: niewiarygodnie niski przebieg – jedynie 3 976 km (potwierdzony oczywiście niemieckimi dokumentami TUV), oraz wyposażenie jakim jest ABS (rzadkość w Fazerach). Rok produkcji motocykla to 2006. Jego stan jest bliski salonowemu – próżno szukać w nim jakich śladów zużycia – motocykl ma piękny błyszczący lakier, siedzenie bez przetarć, a takie elementy jak kolektory wydechowe, czy chociażby manetki lub stacyjka nie noszą typowych śladów użytkowania. Stan elementów eksploatacyjnych takich jak tarcze hamulcowe, zestaw napędowy czy łożyska jest adekwatny do przebiegu. Przed zakupem osiowość motocykla została sprawdzona przyrządem laserowym. W tym wypadku była to jedynie formalność – geometria motocykla jest w 100% prawidłowa. Yamaha nie była poddawana żadnym modyfikacjom (oryginalny wydech, kanapa, kierownica). Motocykl stoi na fabrycznych oponach Dunlop Sportmax D252 z widocznymi jeszcze znacznikami producenta.

Po przyjeździe do Polski motocykl przeszedł przegląd w naszym serwisie przygotowujący go do zbliżającego się sezonu. Dzięki temu możemy zagwarantować, że jest gotowy do drogi.

Co ważne – kupując u Nas, otrzymujesz fakturę VAT-marża na pełną kwotę zakupu, na której znajduje się wpis o przebiegu motocykla oraz jego prawidłowej geometrii, komplet pozostałych, niezbędnych do rejestracji dokumentów (tłumaczenia, przegląd itd.), oraz trzy komplety kluczyków do motocykla (w tym czerwony kluczyk serwisowy). Całkowity koszt rejestracji to niecałe 200 zł. Na motocykle zakupione u nas udzielamy 3-miesięcznej gwarancji. Istnieje również możliwość doposażenia motocykla w komplet akcesoriów takich jak crash-pady, gniazdo USB, podgrzewane manetki itd.

Cena – 15 000 zł adekwatna do stanu motocykla. Zapraszamy do oględzin w naszym serwisie. Gwarantujemy – rozczarowania nie będzie